قوانین و مقررات

به بخش قوانین و مقررات وبسایت آنلاین لوکس اسپرت خوش آمدید. فروشگاه ما در راستای تسهیل کسب و کار خود، قوانین و مقرراتی را وضع کرده تا در این چهارچوب شفاف بتواند به شما عزیزان بهترین خدمت رسانی را داشته باشد. ورود کاربران به وبسایت آنلاین لوکس اسپرت یا هرگونه استفاده از رسانه های تصویری، صفحات دنیای مجازی فروشگاه، طرح های ویژه فروش و سایر خدمات ارائه شده توسط این مرکز، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آنلاین لوکس اسپرت است. لازم به ذکر است که ثبت سفارش در هر زمانی توسط کاربر به معنای آگاه بودن از شرایط و نحوه پرداخت وجه، ارسال کالا توسط فروشگاه و قوانین مرجوع کردن کالا می باشد. محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

تعاریف :

وبسایت: وبسایت فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت به نشانی اینترنتی https://onlineluxsport.com
مشتری یا کاربر: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که ثبت سفارش کند، یا به هرگونه استفاده از خدمات آنلاین لوکس اسپرت اقدام نماید.
محتوا: کلیه محتواهای انحصاری تولید شده توسط فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت شامل عکس، ویدیو، گیف و توضیحات و مشخصات محصولات
روزهای کاری: روزهای شنبه تا چهارشنبه و پنج شنبه ها تا ساعت ۱۳ که شامل ایام تعطیل رسمی تقویم و یا مناسب های تعطیل در طول نمی باشند.

ثبت سفارش

 • مشتریان فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت پس از مشاهده محصولات می توانند از طریق وبسایت ما به نشانی onlineluxsport.com به ثبت سفارش محصولات اقدام نمایند. همچنین امکان ثبت سفارش از طریق شبکه های اجتماعی یا تلفن هایی که فقط در قسمت ” تماس با ما ” وبسایت فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت آمده است نیز وجود دارد. اقدام به ثبت سفارش و ارسال درخواست خرید به فروشگاه به منزله آگاهی کامل مشتری از کلیه جنبه های کالا یا کالاهای انتخابی ایشان، اعم از نحوه کارکرد، نحوه استفاده و قابلیت های آن می باشد و فروشگاه تعهدی درباره انتخاب اشتباه کالا توسط مشتری ندارد.
 • فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت با تولید محتواهای رسانه ای بسیار متنوع و کامل، سعی در ارائه کاملترین اطلاعات درباره محصولات دارد و در صورت ناکافی بودن آن، مشتری می تواند از طریق راه های ارتباطی متنوعی که فروشگاه رئوفی در اختیار ایشان قرار داده، کسب اطلاعات کند تا صحیح ترین انتخاب را داشته باشد.
 • با این وجود، امکان لغو سفارش توسط مشتری فقط در شرایطی وجود دارد که بسته سفارشی در مرحله پردازش باشد و مراحل ارسال آن در انبار فروشگاه آغاز نشده باشد. این زمان توسط فروشگاه تعیین و به مشتری اعلام می­گردد. در شرایط مندرج، فروشگاه با کسر 20 درصد از مبلغ کل فاکتور، اقدام به لغو سفارش می نماید.
 • پس از تکمیل فرایند ارسال و تحویل محموله ارسالی به شرکت پست (یا شرکت های حمل و نقل) هیچ گونه امکانی برای لغو سفارش وجود ندارد.
 • به دلیل شناور بودن قیمت های بازار و عدم ثبات عرضه و تقاضا در زمان های مختلف، ممکن است قیمت های اجناس در وبسایت و شبکه های مجازی فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت تغییر کنند. بدیهی است فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت مجاز به اعمال تغییرات در قیمت محصولات خود است و همواره آخرین قیمت ها معیار فروش هستند و قیمت های پیشین محصولات فاقد اعتبار می باشند.

شرایط و نحوه ارسال

هزینه ارسال سفارشات به طریق هایی که در بندهای زیر عنوان می شود، به عهده مشتری می باشد.

 • سفارشات نهایی ثبت شده قبل از ساعت 9 صبح روزهای کاری، همان روز بسته بندی و برای ارسال تحویل داده می شود. سفارشات ثبت شده بعد از ساعت ۹ صبح یا روزهای تعطیل، در اولین روز کاری بسته بندی و ارسال خواهد شد.
 • مدت زمان تحویل بسته ارسالی به مشتری ۵ الی ۷ روز کاری و هزینه ارسال برعهده مشتری می‌باشد که در حمل و نقل بصورت پست پیشتاز همراه با هزینه محصول در زمان خرید و برای تیپاکس در هنگام تحویل گرفتن بسته به مامور پرداخت می‌ گردد. تعیین هزینه ارسال توسط تیپاکس توسط مجموعه مذکور انجام می‌شود و فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت از آن اطلاعی ندارد.
 • تمامی محصولات قبل از ارسال توسط همکاران ما مورد بررسی قرار گرفته و پس از تائید سلامت واحد مربوطه ارسال می گردد. لذا در صورت دریافت بسته و نقص آن ، مجموعه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
 • برای مشتریان در سطح شهر اراک ارسال از طریق پیک موتوری نیز فراهم است. سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت ۱۷ همان روز توسط پیک برای مشتری ارسال خواهد شد.
 • با توجه به متغیر بودن مبلغ پیک در ساعت های مختلف ، همکاران ما قبل از ارسال بسته مبلغ پیک را باشما هماهنگ خواهند کرد و با تایید شما بسته ارسال خواهد شد.
  مشتریان شهر اراک که بسته ی سفارشی آنها توسط پیک ارسال می شود، حتما در زمان ارسال در محل مورد نظر که آدرس آن را ثبت کرده اند حضور داشته باشند. در صورت نبودن مشتری جهت دریافت بسته ، کلیه ی هزینه های اضافی نیز با مشتری عزیز می باشد.
 • حتما زمان تحویل از سالم و کامل بودن اجناس خود اطمینان حاصل نمایید و در صورت بروز مشکل، قبل از تحویل بسته خود با شماره 09186002492 تماس بگیرید.

نکات مهم هنگام تحویل کالا

فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت با تجربه چندین ساله در خدمت رسانی به شما عزیزان، همیشه بهترین و ایمن ترین شیوه های بسته بندی مخصوص هر محصول را انجام می دهد. کلیه محصولات از نظر سالم بودن فیزیکی بررسی می شوند، و محصولات الکتریکی نیز توسط نیروهای مجرب برای این کار، تست و سپس وارد مرحله بسته بندی می گردند تا کلیه سفارش‌ها را در نهایت صحت و سلامت و بدون آسیب دیدگی به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم هنگام تحویل گرفتن سفارشات خود، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی قوانین زیر در نظر گرفته شده اند :

 • در صورت مغایرت نام و نام خانوادگی مندرج بر روی بسته و تحویل گیرنده ،از دریافت بسته خودداری کنید.
  توجه: در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.
 • فروشگاه محصولات را قبل از ارسال از لحاظ سلامت فیزیکی تست کرده و در نهایت دقت بسته بندی می نماید. هیچ گونه شکستگی یا آسیب دیدگی محصولات بر عهده فروشگاه نمی باشد.
 • صحت فیزیکی و تست برقی تمامی محصولات قبل از ارسال توسط همکاران مجرب ما در واحد کنترل تایید و بررسی می گردد و بوسیله دوربین مجموعه، کلیه ی سفارشات ضبط و فیلم آن در آرشیو موجود است .
  در صورت نیاز به دریافت فیلم بسته خود به همکاران ما در واحد پشتیبانی پیام دهید.

نمایندگی

فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به پشتیبانی فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت اطلاع دهید.

محتوا

 • کاربران موظف به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربری خویش بوده و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعاتی که از طریق شناسه کاربری و رمز عبور آن ها صورت می گیرد بر عهده آنان است. فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت از اطلاعات شخصی شما برای عملکرد وب سایت و تامین سرویس هایی که شما درخواست کرده اید استفاده می کند. فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با شما ارتباط برقرار کند تا بتواند نظر شما را در مورد سرویس های جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود.