درخواست مرجوعی کالا

رعایت حق خریدار و فراهم آوردن رضایت کامل او از فرآیند خرید، از اهدافی است که مجموعه آنلاین لوکس اسپرت همواره در تحقق آن کوشیده است. در فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی خودرو آنلاین لوکس اسپرت کار پردازش و بسته‌بندی کالاها به دقت انجام می‌گیرد و تطابق اجناس با ویژگی‌های اعلام شده در وبسایت بررسی می‌شود. با این حال نمی‌توان بروز خطا را غیرممکن دانست. به همین منظور فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت روند بازگرداندن کالاهای مرجوعی را در نظر گرفته است.

شرایط مرجوعی کالا چیست؟

درصورت رخ دادن هریک از موارد زیر، می‌توانید کالایی که تحویل گرفته‌اید را مرجوع نمایید.

- وجود خرابی و مشکلات ظاهری در کالای ارسالی

وجود ترک، شکستگی، فرورفتگی و یا برآمدگی در بدنه محصول، به طوری که موجب تغییر جدی در شکل ظاهری آن شده و یا استفاده از آن را دچار مشکل کرده باشد.

- ارسال کالای اشتباه

وجود اختلاف در سایز، رنگ و یا مدل بین محصول ارسال شده و کالای سفارش داده شده از طریق سایت فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت

- استفاده از شرایط گارانتی

در صورتیکه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت مسئولیت پیگیری گارانتی محصول را بر عهده داشته باشد امکان مرجوعی کالا وجود دارد. لازم به ذکر است که علت مرجوعی محصول بایستی با شرایط ذکر شده در گارانتی همخوانی داشته باشد.

توجه : حتما هنگام تحویل کارتن سفارش خود در صورتی که کارتن بصورت آسیب دیده یا پاره شده بود سفارش را تحویل نگرفته و این موضوع را با شرکت ارسالی و پشتیبانی سایت هماهنگ کنید.

چگونه سفارش خود را مرجوع کنیم؟

پس از اینکه از امکان بازگردانی کالای مورد نظر خود اطمینان حاصل کردید، فرم زیر را با دقت تکمیل نمایید. پس از بررسی چنانچه شرایط مرجوع شدن برای کالای مورد نظر تایید شد، فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت کالا را پس گرفته و یا کالای جایگزین ارسال خواهد کرد. در چنین شرایطی، پرداخت هزینه ارسال کالای مرجوعی تا فروشگاه و همچنین ارسال کالای جایگزین برای مشتری، بر عهده فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت خواهد بود. گفتنی است ارسال کالای جایگزین از طرف فروشگاه آنلاین لوکس اسپرت، پس از دریافت کالای مرجوعی از مشتری انجام خواهد شد.

فرم درخواست مرجوعی کالا